Pursaklar Baymak Servisi 0312 243 0043

Pursaklar Baymak Servisi 0312 243 0043
İzleme listeme ekle
Şikayet et!
Ücretsiz Yayında
Pursaklar Baymak Servisi 243 0043
İlan tarihi: 09/09/2016

Pursaklar Baymak Servisi 0312 243 0043

İlan tarihi: 09/09/2016 | Kategori: Tamir | Yer: Otuz Ağustos, Pursaklar, Ankara, Türkiye

Pursaklar Baymak Servisi 0312 243 0043


Baymak kombi ‘ ler uzun yıllardır ülkemizde beğeni ile kullanılmaktadır. Kombi ve diğer Baymak ürünleri; modelleri, üretim yılları, çalışma koşulları ne olursa olsun oldukça verimli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmektedirler.
Ancak her elektronik ve mekanik alet gibi bakıma ihtiyaç duyarlar. Yıllık bakımları yapıldığı sürece bozulmaları küçük olasılıktır. Hem bakım hemde bozulmalar sonrası tamir ve servis hizmetlerinde doğru ve güvenilir servisi seçmeniz de oldukça önemlidir. 18 yıllık deneyimi ve verdiği garantiler ile Egem Kombi en doğru adreslerden biridir.
Gezici servislerimiz sayesinde Ankara il sınırları içerisindeki tüm mahallelere Hızlı-Acil ve kesintisiz hizmet sunuyoruz. Uzman teknik kadromuzu müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusun da genişletmeye devam ediyoruz.
Destek Hattını kullanarak bize ulaşın ve size en yakın gezici servis ekibimizi yönlendirelim.
HIJYENİK KOŞULLARDA
7 GÜN 24 SAAT
DEGISTİRİLEN HER PARCAYA 1 YIL GARANTİ GUVENCESİ
HIZLI VE GUVENİLİR BİR SERVİS HİZMETİ İÇİN BİZİ ARAYIN
Ankara’nın her yerinden arayabilirsiniz.

Evlerinizde ve işyerlerinizde kullanmış olduğunuz kombilere mutlaka yılda en az bir kez periyodik bakım yaptırınız. bakım işlemi doğalgazdan tasarruf ve cihazlarınıza uzun ömür sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki bakımı yapılmış bir kombi daha emniyetli çalışmaktadır.
Günümüzde artık neredeyse her sektörden kişi veya tamirciler kombi servisi gibi hizmet vermeye çalışmakta. ancak ne yazıkki asıl işleri kombi servisliği olmadığından, tamir işlemi yapmaya çalışırken, cihazları daha da bozmaktadırlar. bu gibi durumlar olmaması açısından, müşterilerimize önerimiz, tse belgesi olan, işinin ehli yada yetkili bölge servisiniz seçmeleri olacaktır. İyi Günler Dileriz...