BAHÇE NAMAZ PİKNİK HASIRI

BAHÇE NAMAZ PİKNİK HASIRI BAHÇE NAMAZ PİKNİK HASIRI BAHÇE NAMAZ PİKNİK HASIRI BAHÇE NAMAZ PİKNİK HASIRI
İzleme listeme ekle
Şikayet et!
7 TL Yayında
Necmettin
bademlerzemin@hotmail.com
İlan tarihi: 08/03/2017

BAHÇE NAMAZ PİKNİK HASIRI

İlan tarihi: 08/03/2017 | Kategori: Ev - Mobilya - Bahçe Aletleri | Yer: Atatürk, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

Camilere Uygun Hasır Fiyatları

Evlerde, işyerlerinde, otel, motellerde, cami, mescidlerde, yazlıklarda, kır gezilerinde, pikniklerde, plajlarda, turistik tesislerde, toplu dinlenme ve eğlence yerlerinde hem kullanım aracı hem de pano ve hediyelik eşya olarak düşünebilirsiniz.

Taşımada kolaylık sağlar, hafifliği ve esnekliği ile az yer kaplar. Dokunarak imal edildiğinden dolayı gözenekleri elektrik süpürgesi ve diğer temizleme araçları ile kolayca temizlenir. Bundan böyle plastik hasırınızı günlük yaşamınızda her istediğiniz yerde zevkle kullanabilirsiniz.

Çift taraflı kulllanma imkanı olduğundan değişik renk cümbüşü içinde görmek mümkündür. Ayrıca çift katta oluşur ve içindeki hava boşluğu sayesinde yazın sıcağa karşı duyarsızlığı, kışın soğuğu geçirmemek özelliği ile dört mevsim kullanılabilir. Ayrıca toz, kum, çakal, diken gibi benzeri maddeler içinde tutmaması nedeniyle her mekanda, değişik amaçlarla kullanılabilmektedir.Yapı olarak yumuşak ve esnektir. Ayrıca alışılmışın dışında olduğundan hem tipik Anadolu motiflerini, hem de modernize edilmiş çizgileri ile farklı bir hava meydana getirir.

Mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Not : Bu fiyatlar 1 bağ ( 20Ad. / 80m2 ) ve üstü için geçerlidir, 80 m2 altı alımlar için lütfen fiyat sorunuz..


UCUZPAZARCI GÜVEN ve UCUZLUĞUN ADRESİ

NECMETTİN BADEM
0532 641 79 60
212 495 45 65
www.ucuzpazarci.com
bademlerzemin@hotmail.com
Atatürk mah. Hürriyet cad. No:33 Küçükçekmece / İstanbul

İstanbul ilçelerine satış ve uygulamamız vardır.bahçe hasırı, cami hasırı, hesaplı plastik hasır, istanbul plastik hasır, namaz hasırı, piknik hasır, plastik hasır, plastik kilim, plastik kilim istanbul, plastik seccade, ucuz hasır, ucuz namaz hasırı, ucuz namaz kilimi, ucuz yurt hasırları